اخبار

ساده ترین روش های دانلود از یوتیوب | آموزش دانلود فیلم

ساده ترین روش های دانلود از یوتیوب | آموزش دانلود فیلم :

برای آموزش ساده ترین راه برای دانلود فیلم از سایت یوتیوب youtube با ما همراه باشید:

روش اول دانلود از یوتیوب :

دانلود از یوتیوب با استفاده از تغییر لینک

  1. ابتدا ویدیو یوتیوب مدنظر خود را در مرورگر باز کنید
  2. همان طور که مشاهده می کنید آدرس مرورگر شما به آدرسی مشابه لینک زیر تغییر میکند: https://www.youtube.com/watch?v=sdsdsdsdsdsdsdsdsds
  3. با قرار دادن دو حرف s  یا همان ss در آدرس لینک ویدیو پیش از یوتیوب، لینک مرحله قبل را به شکل زیر تغییر دهید: https://www.ssyoutube.com/watch?v=sdsdsdsdsdsdsdsdsdsds
  4. صفحه جدیدی برای شما باز می شود که به همین راحتی می توانید اقدام به دانلود ویدیو مورد نظر خود کنید.

روش دوم دانلود از یوتیوب :

دانلود از یوتیوب با استفاده از ربات تلگرام

اگر هنوز هم از تلگرام استفاده می‌کنید و به آن دسترسی دارید، می توانید با استفاده از ربات تلگرامی utubebot از یوتیوب ویدیو دانلود کنید. این روش برای دانلود فیلم از یوتیوب موبایل یا اندروید نیز قابل استفاده است.

اول ربات Utubebot را به تلگرامتان اضافه کنید. سپس /start را بزنید و لینک ویدئوی مورد نظرتان را در ربات Paste کنید. بعد از اینکه اینتر را زدید و پیام شما برای ربات ارسال شد، لیستی از ویدئوها در حجم‌ها و کیفیت‌های مختلف برای شما ارسال می‌شود.

هر کدام از گزینه‌ها را که مد نظرتان بود انتخاب کنید و تا دانلود شدن ویدئو صبر کنید. ناگفته نماند که این روش هم در اندروید، هم در ios و هم در تلگرام دسکتاپ ویندوزتان قابل اجرا است.


روش سوم دانلود از یوتیوب :

دانلود از یوتیوب با استفاده از سایت QDownloader

یکی از سایت‌هایی که بعد از کلی جستجو و تست کردن وبسایت‌های مختلف پیدا کردم Qdownloader.net است. با استفاده از این سایت می‌توانید ویدئوهای دلخواهتان را با حجم‌های مختلف از یوتیوب دانلود کنید.

وارد سایت qdownloader.net شوید. آدرس ویدیوی مدنظرتان را از سایت یوتیوب کپی کنید و در کادر سفید رنگ موجود در سایت جایگذاری کنید. در آخر روی Download کلیک کنید و از بین فرمت‌ها و حجم‌های پیشنهاد شده یکی را برای دانلود ویدیو انتخاب کنید. به همین راحتی! فقط توجه کنید که ویدیوهای پیشنهادی به ترتیب کیفیت ترتیب بندی شده‌اند.


 

چاپخانه آنلاین چاپ نوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *