اخبار

طراحی لوگو در تهران

طراحی لوگو در تهران : طراحی لوگوی شما نمادی از هویت تجاری شما و برند شماست. اولین تصویر ذهنی مجموعه شما در مشتریان ازطریق لوگوی شما منتقل می گردد. در سفارش طراحی لوگو حساسیت شما باید دو چندان باشد. اصولی که وبنوش در طراحی لوگو رعایت می کند :

  • نوآوری و خلاقیت
  • سادگی و مفهومی بودن
  • متناسب بودن با کسب و کار
طراحی لوگو در تهران
طراحی لوگو در تهران

سوالات متدول درمورد سفارش طراحی لوگو در تهران :

چرا باید لوگو داشته باشیم؟!

آیا تا به حال یک برند بزرگ را بدون لوگو دیده‌اید؟ لوگو تاثیر بزرگی بر روی کسب و کار شما دارد و به مشتریان اطلاعاتی درباره برند شما می‌دهد و به آن‌ها این درک را می دهد که آیا شما برای آنها مناسب هستید یا خیر؟!

 

فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت طراحی لوگو چیست؟

چندین فاکتور در قیمت گذاری طراحی لوگو تاثیر گذار هستند از جمله آن می توان به این موارد اشاره کرد: نوع لوگوی درخواستی شما ( لوگوی نوشتاری، لوگوی تصویری، لوگوی ترکیبی و لوگوهای دو زبانه انگلیسی)، زمینه فعالیت شرکت، مدت زمان مورد نیاز برای طراحی و همچنین تعداد لوگوهای درخواستی با توجه به ابعاد و ریسپانسیو بودن.

 

از کجا بدانم لوگویی که دریافت می‌کنم مطابق سلیقه من خواهد بود؟

مجموعه ای از نمونه کارهای انجام شده توسط وب نوش را میتوانید در بخش نمونه کارها مشاهده کنید تا برآورد دقیقی از نوع و کیفیت طراحی تیم ما بدست آورید. سپس  بر اساس چارچوب علایق شما طراحی آغاز و بعد از دریافت لوگوی خود، در صورتی که فکر می کنید نیاز به اصلاحیاتی دارد، تمامی اصلاحات لازم به صورت رایگان انجام خواهد شد.

طراحی لوگو در تهران

آیا امکان کاهش زمان طراحی وجود دارد؟

با توجه به نیاز و موارد درخواستی شما زمان طراحی اعلام می شود. امکان کاهش این زمان وجود نخواهد داشت چرا که باید ایده پرداز و طراح گرافیک به دقت بر روی طراحی نشانه بررسی کرده و طراحی انجام دهند.

برای سفارش طراحی لوگو و مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

چاپخانه آنلاین چاپ نوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *