اخبار

آموزش سئو در ورامین، قرچک، پیشوا در محل کار خودتان در 3 جلسه

آموزش سئو در ورامین، قرچک، پیشوا: آموزش سئو صفر تا  100 برگزار میشود. دانشجویان استاد فرشاد رحیمی در این آموزش می آموزند که چگونه سایت و لغات کلیدی مدنظرشان را به صفحه اول گوگل برسانند. اگر شما هم میخواهید یاد بگیرید که چطور مثل سایت های موفق درآمدزایی کنید به شما تبریک میگوییم چون به صفحه درستی وارد شده اید. با ما چرخ اقتصادتان را بچرخانید و از سایت تان درآمدزایی کنید. (آموزش سئو در قرچک)

آموزش سئو محتوا در ورامین، قرچک، پیشوا :

سئو محتوا از این جهت حائز اهمیت است که گوگل بفهمد موضوع صفحات و سایت شما چیست. این امر سبب می شود تا سایت تان با رشد حیرت انگیزی روبرو شود. برای این منظور ما آموزش های جامعی برای سئو محتوا به شما در محل خودتان ارائه میدهیم. سرفصل های این دوره آموزشی به شرح زیر است :

 • آموزشاستراتژی بازاریابی و تولید محتوا
 • تحقیق کلمات کلیدی و یافتن کلیدواژه مناسب
 • آموزش شرایط لازم برای محتوای سایت شما
 • آموزش انواع متا تگ ها و به کارگیری آنها در محتوا سایت
 • آموزش نحوه ویرایش مناسب محتوا برای بهبود آن در نتایج جستجو گوگل
 • آموزش سئو سایت های خبری، محتوایی، شخصی، شرکتی، فروشگاهی و… به انتخاب شما
 • آموزش سئو مصاحبه های حرفه ای (چگونه سوال بپرسیم که پاسخ دریافتی سئو شده باشد)
 • آموزش نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی

البته یک محتوا سئو شده حتی اگر در رنک یک گوگل قرار بگیرد به تنهایی نمیتواند منجر به کسب درآمد شود. برای اینکه در رنک یک گوگل بمانید لازم است محتوا شما کاربر پسند باشد. لذا ما در این دوره آموزشی به صورت مفصل به آموزش تولید محتوا و انواع روش های تولید محتوا نیز میپردازیم.

آموزش آنالیز سایت:

ابزار های آنالیز سایت عامل مهم و موثر بعدی در افزایش بازدید سایت است. استفاده از ابزار های آنالیز سایت و بهرمندی از آنان برای تدوین استراتژی و بهبود شرایط سایت مسئله ای است که در آموزش سئو به آن پرداخته نمیشود. به عنوان مثال با تحقیق در مورد کلمات کلیدی پربازدید، استراتژی های تولید محتوا تغییر میکنند و در مدت زمان کوتاهی سبب بهبود رتبه بندی گوگل برای کسب و کار شما می شوند. در این راستا تمام موارد زیر به شما آموزش داده میشود :

 • آموزش گوگل آنالیتیکس
 • آموزش گوگل وبمستر
 • آموزش سرچ کنسول

این ابزار های سئو به شما برای تحلیل شرایط سایت و افزایش اعتبار سایت در گوگل کمک میکنند. در این بخش یاد میگیرید که چگونه فقط از ابزار های ساده میتوانید از برترین رقبای خود در رتبه بندی موتورهای جستجو جلو پیشی بگیرید. (آموزش سئو در ورامین)

آموزش بک لینک و لینک سازی حرفه ای :

بک لینک به لینک های سایت شما که در سایت های دیگر قرار میگیرد، گفته میشود و وظیفه انتقال اعتبار سایت های دیگر به شما را بر عهده دارد. بک لینک مهمترین عامل خارجی در سئو سایت است که گوگل از آن برای تعیین اعتبار سایت استفاده می کنند. این کار به حدی مهم است که حتی با رعایت همه موارد قبلی و عدم رعایت این مباحث مهم بک لینک، سایت ها به ندرت در نتایج برتر صفحه اول گوگل نمایش داده میشوند. از این رو خدمات ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم. (آموزش سئو در پیشوا)

آموزش سئو در ورامین

آموزش سئو در ورامین، قرچک، پیشوا

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی لازم برای شرکت در آموزش سئو در ورامین، قرچک، پیشوا با شماره تماس زیر درارتباط باشید

09375354752 رحیمی 09056550189

چاپخانه آنلاین چاپ نوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *